Buty damskie Kozaki

W jaki sposób wybrać kozaki do sylwetki?

Nie wszystkie panie mają świadomość, że właściwie dobrane kozaki są wstanie zatuszować różnego rodzaju niedoskonałości, a także podkreślić atuty kobiety. Stanie się tak tylko wtedy, gdy panie wybiorą odpowiedni fason, a także będą wiedziały jakie ubrania zakładać do tego typu obuwia. Jak zatem dobrać kozaki do sylwetki?

Jakie kozaki powinny wybrać niższe kobiety z dodatkowymi kilogramami?

Przedstawicielki płci pięknej powinny zdecydować się na wysokiej jakości kozaki na koturnie albo bardzo mocnym obcasie. Dobrym wyborem będą także modele z delikatnie wydłużonym czubkiem. Panie muszą pamiętać, aby obuwie było odpowiednio dopasowane do łydki. Rekomendowane jest, by zachować luz 1-2 cm między nogą, a bytem. Należy również pamiętać, aby buty kończyły się maksymalnie 5 cm przed kolanem. Ponadto niższe kobiety z dodatkowymi kilogramami będą lepiej prezentowały się w kozakach, które będą miały taki sam kolor co spodnie albo rajstopy.

Najlepsze kozaki dla wyższych kobiet z dodatkowymi kilogramami?

Zasady wyboru kozaków przez kobiety o takiej sylwetce są identyczne, jak w przypadku pań niższych z dodatkowymi kilogramami. Wyższe przedstawicielki płci pięknej mogą jednak pozwolić sobie na wyższe cholewki. Według stylistek kobiety będą zdecydowanie lepiej prezentowały się w obuwiu jaśniejszym niż rajstopy czy spodnie. W ten bardzo prosty sposób można optycznie wyszczuplić nogi. Kobiety posiadające smukłe łydki mogą kupić kozaki albo botki do jej połowy. W przypadku, gdy łydka będzie jednak bardziej masywna, zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będą buty sięgające pod kolano.

Jakie kozaki powinny nosić niżesz i szczuplejsze panie?

Kobiety, które są szczupłe i niskie najlepiej będą wyglądały w kozakach na niewielkiej koturnie albo delikatnym obcasie. Według stylistów obuwie powinno kończyć się przed kolanem. Z kolei panie, które zdecydują się na botki, nie powinny kupować modeli wyższych niż nad kostkę. Przedstawicielkom płci pięknej rekomendowane jest zaopatrzenie się w jasne kozaki, których kolor będzie zbliżony do spodni albo rajstop. Warto również unikać masywnych ozdób na cholewie.

Kozaki dla kobiet wysokich i szczupłych

Wysokie i jednocześnie szczupłe przedstawicielki płci płci pięknej według stylistów najlepiej będą prezentowały się w kozakach na płaskim obcasie. Obuwie może być dokładnie dopasowane, ale na nogach przedstawicielek płci pięknej świetnie będą wyglądały także kozaki z zaokrąglonym przodem.

Z kolei wysokie obcasy najlepiej będą komponowały się z ubraniami w jednolitym kolorze. Warto wtedy założyć szeroki pasek w talii. Element ten doda kobiecej sylwetce odpowiednich proporcji. Wzorzyste ubrania będą zdecydowanie lepiej prezentowały się w połączeniu z kozakami na płaskim obcasie.

Przedstawicielki płci pięknej mogą także zdecydować się na kolor obuwia, który będzie odcinać się od góry. Należy jednak zadbać, by całość została utrzymana w jasnych kolorach.

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *